1. Informujemy, że uruchomiliśmy od dnia 01.08.2023r. Dodatkowy skrócony program terapeutyczny dla osób, które trzeźwiały i przeżyły bądź przeżywają teraz nawrót choroby w uzależnieniu.

Program trwa 30 dni i odbywa się w systemie terapii całodobowej. Warunkiem przyjęcia jest zgłoszenie się na rozmowę kwalifikacyjną.

Od 01.08.2023r. została otwarta mini siłownia przeznaczona dla pacjentów przebywających w Oddziale. Pacjenci mają do dyspozycji min. rowerki, hantle, sprężyny, stepery, ławeczkę, oraz worek bokserski treningowy.

W dniu 25.08.2023r. Odbyły się zajęcia sportowe dla pacjentów przebywających w Oddziale Terapii Uzależnień. Tematem zajęć było „ Jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu sportowego i zadbać o dobrą kondycję fizyczną”.

Zajęcia gościnnie poprowadził Pan Damian Tokarz trener personalny, instruktor kulturystyki , osiągnięcia: trzecie miejsce w debiutach kulturystycznych IFBB, kategoria powyżej 90kg, pierwsze miejsce w zawodach PCA kategoria novice Vicemistrz Europy federacja WPF w Rzymie 2019, starty w federacji NPC 2021. Podczas zajęć pacjenci uzyskali wiele cennych wskazówek na temat ćwiczeń i zdrowego odżywiania, a chętni uczestniczyli w treningu personalnym. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem pacjentów.